Informacje Duszpasterskie na niedzielę – 2019.04.07.

Utworzone: sobota, 6 kwiecień 2019. Wpis w kategorii Ogłoszenia. Dodaj do zakładek odnośnik bezpośredni.

….Przyszła niedziela – Palmowa
Z polski przyjechały palmy. Można je nabyć. Grosz z palemek przeznaczony na potrzeby misjonarza. Palemka – 2 €

…Ks. Jakubowi dziękujemy za przeprowadzenie rekolekcji parafialnych. Życzymy mu dużo siły i Bożego błogosławieństwa w trudnej pracy misyjnej na Ukrainie

…Księżom; Andrzejowi (St. Antoine de Ginestiere) i Rafałowi (Cagnes s.Mer) – za posługę przy Sakramencie Pokuty.
…Pani Basi i pani Sabinie dziękujemy za przygotowanie posiłku z racji przyjazdu ks. misjonarza. Na kolejne podobne okazje proszę o pomoc również inne panie z naszej parafii.

…taką okazją będzie przyjazd Ks. Biskupa (w maju). Czy mogę liczyć że parafianie okażą trochę zainteresowania? Ks. Biskup nie przyjeżdża w odwiedziny do Ks. Rośka.
Przyjeżdża do Parafii. Będzie udzielał Sakr. Bierzmowania.

…Dzisiejsza składka podczas Mszy jest przeznaczona dla ks. Jakuba. Jest to wyraz naszego podziękowania za rekolekcje oraz ofiara na dzieło które prowadzi. (Przedszkole dla najbiedniejszych dzieci w parafii oraz odbudowę kościoła).
Taca ta niech będzie wykładnikiem naszej wiary i dziełem miłosierdzia z okazji Wielkiego Postu.

…Dziś Msza w Cannes o spokój duszy Wąsika Zbigniewa. Dziś też nie ma katechezy po Mszy – wakacje szkolne.
…W przyszłą niedzielę rozpoczynamy liturgię błogosławieństwem palm i uroczystym wejściem do kościoła.
…W przyszłą niedzielę – Msza w Cannes

…Za ciągłe dbanie o funkcjonowanie naszej internetowej strony parafialnej dziękujemy państwu Magdalenie i Rafałowi, którzy z Krakowa nad tym czuwają. Dziękujemy również wszystkim, którzy pozostają w „tle” technicznym, o których może nawet nie wiemy. Niech nasza modlitwa będzie podziękowaniem dla nich, bo nasza strona oddaje duże usługi.
Do unowocześnienia, poszerzenia i ubogacenia naszej strony zapraszamy również innych.

Jeden komentarz do Informacje Duszpasterskie na niedzielę – 2019.04.07.

Świecenie pokarmów

12 kwietnia 2019 14:00

Czy w Wielka Sobotę będzie w którymś z polskich kościołów Świecenie pokarmów?

Komentarze dla tego wpisu są zamknięte.

Kwiecień 2019
« Mar