Informacje Duszpasterskie na niedzielę – 2019. 03. 17

… Dziś Druga Niedziela Wielkiego Postu. Przez modlitwę, umartwienia i dobre uczynki przygotowujemy  się na spotkanie z Panem Zmartwychwstałym.

… W każdy piątek tego okresu jest Droga Krzyżowa. Kaplica Pl . Garibaldi – godz. 19.00. Pół godziny wcześniej  – Msza Św. Recytowana. Niech męka P. Jezusa dla nas pobudza nas do ofiary dla Niego. Nie usprawiedliwiajmy się zmęczeniem.

…Rekolekcje parafialne – Ks. Jakub – misjonarz z Ukrainy .
data; 5-7 kwiecień. Niech każdy z nas zrobi sobie mocne postanowienie, że będzie uczestniczył.

…Spowiedź będzie w czasie  rekolekcji, jednakże wcześniej zawsze można skorzystać z sakramentu, który oczyszcza i daje umocnienie.

… Szatan wzmaga swoje działanie na świecie. Pan Bóg mu na to pozwala. Diabelskie akcje niech będą dla nas sygnałem, że mamy się jeszcze więcej modlić i mocniej stać przy Bogu. Do szatańskiego działania trzeba dodać podpisanie  deklaracji LGBT+ , gdzie mowa, że dzieci w wieku 0-4 należy uczyć jak dokonywać masturbacji.
LGBT to skrót. „L” oznacza lesbijki, „G” – gejów, „B” – osoby biseksualne,  „T” – osoby transpłciowe. Przez takich ludzi szatan chce uderzyć w normalną rodzinę i odciągnąć ją od Boga. Zróbmy wszystko, aby mocno stać przy Bogu.

…Inna diabelska sprawa to ataki na ludzi, którzy się modlą. Tym razem zamach na meczet w czasie modlitwy muzułmańskiej. Zabitych 49 0sób.

…Dziś ; katecheza – zapraszam dzieci. Mówimy o Św. Józefie.

… Dziś ; Msza w Monaco. Nie będzie Mszy w przyszłą niedzielę. Monaco ma być…”zajęte” …dla Chińczyków.