Informacje duszpasterskie na niedzielę 01.09. 2019.

….Msze Święte ; Każda sobota ; kaplica Garibaldi 7 – godzina 19.30 (czas urlopowy)    każda niedziela; Col de Villefranche – godzina 10.00
Dziś i przyszła niedziela (08.09); Cannes – av. Prado – godz. 15.30

…Witamy dzieci po wakacjach, oraz ich rodziców.  Wszystkim życzymy dużo zapału do pracy w każdej dziedzinie życia.

…Gościom, którzy są jeszcze z nami życzymy miłego pobytu oraz szczęśliwego powrotu do domu.

…Rok szkolny i katecheza. Sprawę wychowania religijnego kładę na serce rodziców i dziadków. Przypomnę, że w parafii francuskiej trzeba dziecko zapisać na lekcje religii. Parafia ustali dzień i grupę dla danego dziecka. Ponadto poinformuje kto jest katechetą danej grupy.  Te wszystkie  formalności odpadają w naszej Polskiej Parafii.
Zapraszamy do nas. Zapraszam mamy na każdorazową katechezę.

…Zapraszam rodziców na spotkanie w sprawie katechezy 15.09. po Mszy w Col de Villefranche .

…Rekolekcje w Lourdes dla księży z polskiej Misji Katolickiej w przyszłym tygodniu. Będę się modlił za Was przed Matką Bożą w Grocie Objawień

….Nasze sprawy rodzinne. Młoda dziewczyna (20 lat) szuka pracy. Mówi po angielsku. Czy możemy pomóc ? – tel. 06 63 47 64 91