Księga Gości

Zapraszamy do współtworzenia Księgi Gości Polskiej Parafii na Lazurowym Wybrzeżu

W celu dodania wpisu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Prosimy o zachowanie podstawowych zasad netykiety.

561 odpowiedzi na Księga Gości

Agnieszka Matejko

7 grudnia 2018 23:31

Szczęść Boże / Dzień dobry,
Od stycznia razem z koleżanką przyjeżdżam do Nicei na studia na uczelni Sophia Antipolis w ramach wymiany studenckiej Erasums. Przyjeżdżamy na ok. 5 miesięcy, do końca maja/ początku czerwca. Poszukujemy albo dwóch pokojów jednoosobowych albo jednego dużego, który jesteśmy w stanie wspólnie dzielić, w miarę blisko naszego wydziału – Lettre. Zależy nam aby był już umeblowany oraz na dostępie do podstawowego wyposażenia kuchennego, do internetu oraz pralki. Cenę, którą jesteśmy w stanie pokryć miesięcznie wraz ze wszystkimi kosztami to do 400 euro max na osobę.
Może znasz kogoś, kto wynajmuje mieszkania w rozsądnych cenach albo sam chciałbyś zaoferować wynajem? Koniecznie napisz! Liczy się każda pomoc.
Bardzo proszę o kontakt,
Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

Krzysztof

11 listopada 2018 10:29

Bóg Honor i Ojczyzna

Czołem Wielkiej Polsce!!!

Wioletta Andrzejczak

31 października 2018 19:45

Witam wszystkich, potrzebuję Pani do sprzątania domu w Cap D’Ail. Najlepiej gdyby była to Pani mieszkająca w pobliżu Kościoła. Wiecej szczegółów podam przy spotkaniu. Proszę o kontakt mailowy na adres [email protected].

Agnieszka

18 października 2018 22:10

Biuro architektoniczne w Cannes zatrudni architekta po studiach na Wydziale Architektury w Polsce. Niezbedna dobra znajomosc jezyka francuskiego. Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV ze zdjeciem i portfolio na adres : [email protected].

Bednarek Patrick

12 września 2018 19:45

Fundacja LENVAL zaprasza naszą polską wspólnotę w niedziele 23 września o godz. 11ej przed grobem Władysława LENVAL na cmentarzu „Château” w Nicei, w celu oddania hołdu w 130-tą rocznicę utworzenia szpitala LENVAL w Nicei i Warszawie.
INFO : Patrick Bednarek (prezes PN2000) Tél. 07 82 07 55 21

Margaux

8 września 2018 16:55

Witam wszystkich,

Poszukuje pilnie malego mieszkania, studia na Lazurowym Wybrzezu w zwiazku z praca w Monaco. Mieszkam we Francji juz od okolo 8 lat. Jako makijazystka i konsultantka sprzedazy przemieszczalam sie miedzy Marsylia, Paryzem i Nicea. Moja nowa praca na stale wymaga tez stalego mieszkania wg preferencji w okolicach Monaco, Menton, Beausoleil.

Oto moj numer tel : +33782719903

Dziekuje z gory i pozdrawiam

Kamil

1 września 2018 16:21

Szczęść Boże

Poszukuję pinie pracy choć by na wrzesień w budownictwie wykończenia wnętrz jeśli ktoś z Państwa coś by słyszał był bym bardzo wdzięczny.
Kontakt. 0753107874

Bez nałogów.

Barbara Wibrowska

28 sierpnia 2018 14:40

Szczesc Boze.
Wynajme mieszkanie studentom,Nicea 06000 centrum.
Wynajme lokal mieszkalny, 2 pokoje, ok. 48m2, odnowiony w 2016, mala kuchnia z oknem, lazienka z prysznicem i pralka. Mieszkanie jest na parterze, umeblowane, jasne, dobrze ogrzane, ulica spokojna, duze okna. Polozenie jest centralne, niedaleko dworca, przystankow autobusowych i sklepow.
Wynajem dla 2 osob od 1go wrzesnia 2018 do 30 czerwca 2019. Cena 750 euros razem z mediami.
tel.0695315011 Barbara.
2p., 48m2, rénové avril 2016, pt. cuisine équipée et fenêtre, SDB: douche + lave-linge. Logement au RDC, meublé, clair, bien chauffé, rue calme, grandes baies vitrées. Emplacement central près gare, arrêts de bus et commerces.
Location pour 2 étudiants du 1sept. 2018 au 30juin 2019. Prix 750 euros toutes charges comprises.
Tél: 06 95 31 50 11

Piotr Jamski

25 sierpnia 2018 05:49

Wielebni Księża, Szanowni Rodacy,